Gençlik Kolları

Telme Köyü Gençlik Kolları Kahvaltı Programı

Telme Köyü Gençlik Kolları Kahvaltı Programı gerçekleştirildi…

Gençlik Kolları olarak düzenlenen ilk programımız olan kahvaltı programımız köyümüzün gençlerinin yoğun katılımları ile gerçekleştirildi. Programımızda Gençlik Kolları Başkanımız Serkan AYDIN’ın konuşmaları, salondaki davetliler ve gençler tarafından beğenilerek, ayakta alkışlandı.

Programımıza Ak Parti Gümüşhane milletvekili Sayın Doç.Dr. Kemalettin AYDIN, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi YAZICI, Gümüşhane Sanayici ve İş Adamları Derneği(GÜSİAD) Başkanı Doç.Dr. Kenan AYDIN, Gümüşhane Dernekler Federasyonu(GÜDEF) Başkanı Vahit OLGUN, Şiran Eğitim ve Kalkınma Vakfı(ŞEKAV) Başkanı Ali BEYAZ ve Genel Sekreter Ramazan KAHVECİ, Tuzla-Pendik Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Hacı ÖZTÜRK, Ataşehir Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Ekrem ÇİÇEK, Gümüşhaneli sanatçımız Hüseyin KAYA, Telme Köyü Dernek Başkanı Aytekin TORUK ve dernek yönetimi katılım sağladı.

Programımızın hazırlanmasında ve gerçekleştirilmesinde emeği geçen; Gençlik Kolları yönetim kurulu üyelerimizden Nafi SÖĞÜT,Mustafa ÇETİN ve Ali TORUK’a ve maddi-manevi her türlü desteklerini sağlayan Dernek Başkanımız Aytekin TORUK ve dernek yöneticilerimize teşekkürlerimizi sunar, Gençlik Kolları Başkanımıza ve çalışma ekibine başarılar dileriz.

Kahvaltı programı ile ilgili resimler ve videolar en yakın zamanda sitemizdeki yerini alacaktır..

Telmekoyu.Net Yönetimi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu