Haber Arşivi

Köylülerimiz Derneğine Sahip Çıktı..

7 Ağustos 2011 Pazar günü Telme Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurulu (kongre), İçmeler Dernek Merkezi’nde köylülerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Mevcut dernek başkanımız Aytekin TORUK yaptığı konuşmada, köylülerimizin destekleri ile gerçekleştirmiş olduğu 12 yıllık dernek başkanlığı döneminde, dernek yönetiminde bulunan köylülerimize ve bütün köylülerimize desteklerinden ötürü teşekkürlerini dile getirdi ve köylülerimizden helallik istedi. Ancak kongreye katılım sağlayan köylülerimiz, kendilerinden çok memnun olduklarını hep bir ağızdan dile getirerek, mevcut başkanımız Aytekin TORUK’un görevine devam etmesini, kendilerinin desteklerinin sonuna kadar devam edeceğini, hep birlikte BİR ve BERABER köyümüzü hak ettiği yerde tutacaklarını, bu bağlamda mevcut başkanımızın görevine devam etmesini istediler.Kongremize katılım sağlayan Ak Parti Şiran İlçe Başkanı Bekir Kara, köyümüz hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

Toplantının sonunda Aytekin TORUK, köylülerimizin isteğini geri çevirmeyip bir dönem daha üstün bir gayretle çalışmanın ve yeni yönetim kurulunun büyük bir özenle hazırlanacağının sözünü verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu