Haber Arşivi

Telme Köyü Dernek Toplantısı

Telme Köyü Derneğinin olağan genel kurulunun ardından seçilen mevcut başkanımız Aytekin TORUK’un belirlediği yönetim kurulu, Gençlik kolları ve İstişare kurulu ile birlikte dönemin ilk toplantısı gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda kongrenin değerlendirilmesi, yeni yönetim kurulunun açıklanması, üyelerden toplanan aidatlar ve üyelere temin edilecek kimlikler ve üniversite öğrencilerine yönelik burs çalışması görüşüldü.

Alınan kararlara göre Telme Köyü Yönetim Kurulu, Gençlik Kolları ve İstişare Kurulu, birlikte karar alınacağı kararlaştırıldı. Her toplantıda da olduğu gibi Birlik ve Beraberlik vurgusu yapıldı. Üyelere kimlik dağıtımının yapılması ve bunun karşılığında mesaj sistemindeki varlığın devam ettirilmesi kararı alındı. Düğün tarihlerinin sitemiz aracığıyla takip edilmesi ve ona göre tarih belirlenmesi kararı verildi. Düğünlerimize katılım konusunda maddi olanak gözetmeksizin, köylümüzün sevincini, duygusunu paylaşmayı göz önünde bulundurmak gerektiği vurgusu yapıldı. Burslarla ilgili olarak ise, burs komisyonu oluşturma ve öncelik olarak maddi durumu yetersiz olan öğrencilerimizin olacağı kararı verildi.

Toplantılarımızın köylülerimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz..

Telmekoyu.Net

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu