2010 Üniversite Kazanan Öğrencilerimiz

0
342

2010 yılı üniversite sınav sonuçlarının açıklanması ile köyümüzden üniversiteye yerleşen öğrencilerimizin isimleri bizlere  ulaştıkça ekleme yapmaktayız.Elimize ulaşan Üniversite kazanan öğrencilerimiz;

  • 1-Zeynep BAYRAKTAR (Selami Bayraktar)– Özel Bilgi Üniversitesi(Tam Burslu)–Sinema ve Televizyon–TÜRKİYE 330.su
  • 2-İbrahim TURAN (Güngör Osman TURAN)– Yıldız Teknik Üniversitesi– Mimarlık
  • 3-Mesut TORUK (Beşir TORUK)– Hacettepe Üniversitesi–Elektrik-Elektronik Müh.
  • 4-Enes TORUK (Beşir TORUK)– Gaziantep Üniversitesi– Elektrik-Elektronik Müh.
  • 5-Barış AYDIN ( Cengiz AYDIN)– Yıldız Teknik Üniversitesi– Makina Müh.
  • 6-Tuğçenur ŞAHİN (Erol ŞAHİN)– Gazi Üniversitesi– Hukuk
  • 7-Nurhan TORUK (Yakup TORUK)– Ege Üniversitesi– Su Ürünleri Müh.
  • 8-Mustafa TURHAN (Mehmet TURHAN) Cumhuriyet Üniversitesi-Jeoloji Müh.
  • 9-Kübra ŞAHİN (Erhan ŞAHİN)– Kırşehir Üniversitesi– Kimya
  • 10-Sümeyra ŞAHİN ( Cihat ŞAHİN )– Sakarya Üniversitesi–Matematik
  • 11-Fatih AYDIN (Serbay AYDIN)– Kocaeli Üniversitesi– İktisat
  • 12-Barış ŞAHİN (Soner ŞAHİN)– Bayburt Üniversitesi– İktisat
  • 13-Zeynep AYDIN (Aydın AYDIN)– Sakarya Üniversitesi– Sınıf Öğretmenliği
  • 14-Merve YAZICI (Selman YAZICI)– Balıkesir Üniversitesi– İç Mimar Teknikerliği
  • 15-Hilal YAZICI (Aydın YAZICI)– Cumhuriyet Üniversitesi– Türk Dili ve Edebiyat
  • 16-Sezen YAZICI (Savaş YAZICI)– Manisa Celal Bayar Üniversitesi– Büro Yönetimi
  • 17-Lale TORUK (Nihat TORUK)– Gaziosmanpaşa Üniversitesi– İşletme
  • 18-Sedat TORUK (Süleyman TORUK)– Kocaeli Üniversitesi– Bankacılık ve Sigortacılık
  • 19-Akif YAZICI (Hasan YAZICI(rahmetli))– Sakarya Üniversitesi– Makina-Resim
  • 20-Özgür Toruk (Sürmeli TORUK)– Sakarya Üniversitesi– Turizm & Otelcilik
  • 21-Sümeyra KARTAL ( Dursun KARTAL)– Rize Üniversitesi– Geleneksel El Sanatları
  • 22-Esra YAZICI (Zeynel YAZICI)–Atatürk Üniversitesi– Matematik
  • 23-Ebuzer ÇETİN (Süleyman ÇETİN)–Afyon Kocatepe üniversitesi–Beden Eğitim
  • 24-Muhammet YAZICI (Mehmet YAZICI)–Edirne Trakya Üniversitesi–Peyzaj Tasarım
  • 25-Gamze AYDIN (Nuh AYDIN)–Dokuz Eylül Üniversitesi–İnsan Kaynakları
  • 26-Hande AYDIN (Ersin AYDIN)–Kocaeli Üniversitesi–Turizm Rehberliği

Üniversite kazanan tanıdığınız var ise “adı soyadı, üniversitesi, bölümü ve baba adını” bize ulaştırdığınız takdirde listeye ekleme yapılacaktır..

Kazanan arkadaşlarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz…

www.telmekoyu.net Yönetimi

PAYLAŞ
Önceki İçerikVefat : Kezban TORUK
Sonraki İçerikKır Gezisi - Horon
Profilinizi oluşturmak için, biraz hayat hikayenizi anlatın. Bu alan, herkesçe görünebilir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER